Horror

Top News – Horror në Paris!


master mentalism tricksPOlicia ka gjetur kokën e prerë dhe pjesë të tjera të trupit të një gruaje në një park në paris. Pjesët e gjymtuara të trupit u gjetën të ndara në disa canta në parkun Buttes Chaumont, në parisin veri lindor mëngjesin e të martës.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka pritur ekspertët mjekoligjorë që ekzaminuan vendin e ngjarjes. Pjesa e parë e trupit u gjet nga kopështarët në park, të cilët zbuluan legenin e viktimës në një qese plastike, të hënën. Koka e prerë u gjet më pas të martën me ndihmën e stafit të parkut. Mediat pariziene raportuan se pjesët e tjera të trupit u gjetën të fshehura nën një shkurre në një ekstremitet të parkut. Një burim tha për mediat se trupi ishte prerë i veshur dhe se aktu makabër ishte kryer së voni pasi nuk kishte nisur ende dekompozimi.
Ndërkohë policia tha se nuk ka mundur ende të identifikojë viktimën dhe se është herët për të përcaktuar se si dhe kur vdiq ajo. Priten ndërkohë rezultatet e autopsisë për të mësuar dicka më shumë. Parku është mbyllur për publikun që pas zbulimit makabër ndërsa hetuesit vazhdojnë të kërkojnë për më shumë pjesë trupi apo prova.
Parku është një nga hapësirat më të mëdha të gjelbra në paris dhe një destinacion i frekuentuar shumë nga familjet apo vrapuesit. Policia tani ka nisur një operacion të madh kërkimi e madje janë angazhuar edhe zhytësit profesionistë që po kërkojnë në një liqen të vogël aty pranë.

Pamje:AFP

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#TopNews#Horror#Paris

View Original Video Here


trick photography
Gwyneth Paltrow’s Children: Meet Her 2 Kids, Son Moses &
Jax Taylor Thinks VPR Affair Was Inevitable Because Tom Sandoval
Drake’s Son Adonis Did A Mini Sit-Down Interview And It’s
Amanda Bynes’ Psychiatric Hold Will Likely Be Extended As Harrowing
The Mandalorian Recap: What You Need to Know Before Season
Toxic Crusaders Beat ‘Em Up Announced
‘Ant-Man’ Director Confirms Identity of Post-Credits Character
Mend it For Money guest hits out at expert for
The World’s Most Amazing Vacation Rentals
Nicole’s Dad Has a Breakthrough With Chris in ‘MAFS’ Sneak
10 Huge Mistakes You Have To See In TV Shows
‘Cinderella’ Reunion! See Brandy & Paolo Montalban on Set of
Steve Mackey, Pulp Bassist and Producer, Dies at 56
3LAU Nears Settlement Deal to End Songwriter’s Lawsuit Over Profits
Wayne Shorter, Pioneering Jazz Saxophonist, Dies at 89
BLACKPINK Playing 2023 BST Hyde Park Summer Festival With Sabrina
One of the 19 Kids and Counting, Jinger Duggar Vuolo
Danger Lurks in the Shadows of New YA Fantasy Adventure
Support the Trans Rights Readathon with These Heartwarming Novels
Interview with Howard Waldstreicher, Author of Facebook’s Oldest Intern
Bad Bunny Seems to Take Jab at Kendall Jenner’s Ex,
Bucket Hats Are Trending For Spring, and This Style Is
Brenda Song and Macaulay Culkin Have Secretly Welcomed a Second
Every Edgy, Eye-Catching Look at the iHeartRadio Music Awards
Abhishapt | New Hindi Dubbed Horror Movie HD
‘Malum’: Win Tickets To The LA Premiere Of Anthony DiBlasi’s
15 Curiosidades American Horror Story HOTEL
New Sci-Fi Body Horror Film “Metamorphose” Explores Fear of Invasion